باکترى فعالیت آتشفشان آتشفشان کارخانه

باکترى: فعالیت آتشفشان آتشفشان کارخانه کوه تفتان استاندارد مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی پاسخ کشور عزیزمان ایران غافلگیرکننده است / امیر حاتمی در پاسخ به ادعاهای نتانیاهو

وزیر دفاع کشورمان گفت: به رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن هشدار می دهم دست از دسیسه و رفتارهای خطرناک بردارند آیا که پاسخ کشور عزیزمان ایران غافلگیرکننده و پشیمان

پاسخ کشور عزیزمان ایران غافلگیرکننده است / امیر حاتمی در پاسخ به ادعاهای نتانیاهو

امیر حاتمی در پاسخ به ادعاهای نتانیاهو: پاسخ کشور عزیزمان ایران غافلگیرکننده است

عبارات مهم : ایران

وزیر دفاع کشورمان گفت: به رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن هشدار می دهم دست از دسیسه و رفتارهای خطرناک بردارند آیا که پاسخ کشور عزیزمان ایران غافلگیرکننده و پشیمان کننده خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه صنعتی مالک اشتر وزارت دفاع ضمن تبریک اعیاد شعبان، روز کارگر و هفته معلم و با اشاره به نقش و جایگاه ارزنده دانشگاه صنعتی مالک اشتر در کشور اظهار داشت: ان شاءالله دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه صنعتی مالک اشتر و مجموعه وزارت دفاع بتوانند با انجام وظایف و رسالت خطیر خود زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر (عج) آخرین منجی عالم بشریت باشند.

پاسخ کشور عزیزمان ایران غافلگیرکننده است / امیر حاتمی در پاسخ به ادعاهای نتانیاهو

وی در ادامه با اشاره به اهمیت علمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر در عرصه کشوری و بین المللی، این دانشگاه را یک مرجع پژوهشی، تربیتی و آموزشی بیان کرد و افزود: رسیدن به فناوری های اولیه و نوظهور متناسب با نیاز کشور از مهمترین اولویت ها در دانشگاه مالک اشتر وزارت دفاع است.

امیر سرتیپ حاتمی با برشمردن جایگاه حساس وزارت دفاع ادامه داد: با توجه به علم و اراده همراه با فضای معنوی که در فضای دانشگاه صنعتی مالک اشتر وجود دارد انتظار می رود این دانشگاه با سرعت بیشتری اهداف مورد نظر را دنبال کند.

وزیر دفاع کشورمان گفت: به رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن هشدار می دهم دست از دسیسه و رفتارهای خطرناک بردارند آیا که پاسخ کشور عزیزمان ایران غافلگیرکننده و پشیمان

آمریکائی ها نشان دادند که نمی توان به وعده و قول آنها اعتماد کرد

وی با اشاره به اینکه تاکنون کمتر از یک درصد ظرفیت پژوهشی کشور مورد استفاده کاربردی نشده هست، ادامه داد: دانشگاه صنعتی مالک اشتر به عنوان قطب علمی وزارت دفاع باید مجرای مهم اتصال وزارت دفاع با مراکز علمی و آموزشی قرار گیرد و شرکت های صنعتی وزارت دفاع نیز باید اساسا از ظرفیت های پژوهشی این دانشگاه و سایر مراجع علمی جهت انجام پروژه های تحقیقاتی نهایت استفاده را ببرند.

وی با اشاره به شرایط حساس منطقه و نبرد نامتقارن در عرصه بین المللی نقش این دانشگاه را حساس تر از گذشته توصیف کرد و گفت: در شرایطی که صحبت سرعت ۱۰ ماخ در موشک های کروز می شود! دانشگاه ما باید با سرعت و شتاب مضاعف، حرکت علمی خود را پیش برده و با خوداتکائی برآمده از ایمان قلبی موانع را برطرف کند.

پاسخ کشور عزیزمان ایران غافلگیرکننده است / امیر حاتمی در پاسخ به ادعاهای نتانیاهو

امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به صداقت، ازخودگذشتگی و حسن نیت کشورمان در انجام دقیق تعهدات در مذاکرات هسته ای و برجام تصریح کرد: در حالی که دنیا نظاره گر تعامل سازنده جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هست، امریکائی ها نشان دادند که نمی توان به وعده و قول آنها اعتماد کرد.

وی با بیان اینکه امروز دنیا شاهد بدعهدی آشکار آنهاست ادامه داد: الگوی رفتاری آمریکا در برجام جهت نظام بین الملل خطرناک است و می تواند به پیروی از الگوهای دیگری منجر شود که بعضی از آنها را هم اکنون شاهد هستیم.

وزیر دفاع کشورمان گفت: به رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن هشدار می دهم دست از دسیسه و رفتارهای خطرناک بردارند آیا که پاسخ کشور عزیزمان ایران غافلگیرکننده و پشیمان

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نمایش تبلیغاتی شب گذشته نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: نمایش تبلیغاتی نتانیاهو ادامه سناریوی این رژیم جهت فرافکنی و سرپوش گذاشتن بر جنایات توجیه ناپذیر آنان علیه مردم مظلوم فلسطین است.

جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حامی مهم و مدافع حقوق مردم مظلوم فلسطین است

پاسخ کشور عزیزمان ایران غافلگیرکننده است / امیر حاتمی در پاسخ به ادعاهای نتانیاهو

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران حامی مهم و مدافع حقوق مردم مظلوم فلسطین هست، افزود: گزینش وقت این نمایش آن هم به وسیله کسی که سابقه چنین نمایش هایی را دارد نشان می دهد علاوه بر اهداف کلی این رژیم در دشمنی با ملت ایران، اهداف خاصی را نیز دنبال می کند و آن هم همراهی با سناریوی دشمنانه ترامپ با ملت کشور عزیزمان ایران است.

امیر سرتیپ حاتمی ادعاهای نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس را بی پایه و اساس و پوچ دانست و تصریح کرد: طرح چنین ادعاهایی حتی جهت مردم و افکار عمومی نیز تصور پذیرش وجود ندارد و نشانه عجز و سرگشتگی رژیم صهیونیستی از شکست های منطقه ای و درماندگی در برابر مقاومت مردانه مبارزین فلسطینی است که حاضر به سازش نشده اند.

وزیر دفاع تاکید کرد: عاملان رژیم اشغالگر و سرکوب گر صهیونیست به خوبی درک کرده اند که به رغم موفقیت های ظاهری در توسعه طلبی هایشان تا سال ۱۹۷۹، از وقت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ تاکنون در هیچ جنگی پیروز نشده اند و سیر نزولی را در دستیابی به اهداف نامشروع خود داشته اند و این روند ادامه داشته و در آینده نیز ادامه خواهد داشت و آینده محتوم آنان همان است که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند.

وی خاطرنشان کرد: آنچه شکست های این رژیم را در دهه های اخیر رقم زده، ایده متعالی و آرزوی بزرگ انقلاب اسلامی و جریان مقاومت به عنوان پیروان این ایده بوده است.

امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به شکست های رژیم اشغالگر قدس متذکر شد: رژیم صهیونیستی و نخست وزیر آن از عقلانیت فرسنگ ها فاصله گرفته اند و چنانچه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران تصمیم به عمل به راهبردهایی خارج از روش خویشتنداری بگیرد، این رژیم با تبعاتی غافلگیرکننده و پشیمان کننده مواجه خواهد شد.

وزیر دفاع با بیان اینکه این رژیم باید تاکنون درک کرده باشد که رزمندگان شجاع محور مقاومت در گرفتن انتقام خون شهدای همسنگر خود تردید نخواهند کرد تأکید کرد: به رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن هشدار می دهم دست از توطئه، دسیسه و رفتارهای خطرناک بردارند.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | دانشگاه | دانشگاه | وزارت دفاع | انقلاب اسلامی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs