باکترى فعالیت آتشفشان آتشفشان کارخانه

باکترى: فعالیت آتشفشان آتشفشان کارخانه کوه تفتان استاندارد مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات , اندر حکایت جادوگری‌های مجازی جادوگر

دست خودش نیست، عادت کرده است زمین و وقت را به هم بریزد و خواه ناخواه اهالی فوتبال را پای فعل و انفعالاتش میخکوب کند، چه آن وقت که در سال های جوانی کابوس مدافعان

, اندر حکایت جادوگری‌های مجازی جادوگر

اندر حکایت جادوگری های مجازی جادوگر؛

عبارات مهم : ایران

دست خودش نیست، عادت کرده است زمین و وقت را به هم بریزد و خواه ناخواه اهالی فوتبال را پای فعل و انفعالاتش میخکوب کند، چه آن وقت که در سال های جوانی کابوس مدافعان حریف بود و چه حالا که کمی دورتر از سال های جوانی، باز هم به کابوسی دیگر بدل شده است است ولی این بار نه فقط جهت حریفان، که حتی جهت بعضی دوستداران و دلسوزان واقعی اش. بالطبع علی کریمی را می گوییم، یاغی همیشگی فوتبال کشور عزیزمان ایران که گرد پیری ای که روی سر و صورتش نشست هم نتوانست مهار شدنی اش کند و او را در هیچ چارچوب مشخصی بگنجاند. علی کریمی این روزها تیتر یک فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

, اندر حکایت جادوگری‌های مجازی جادوگر

برخلاف تصور بسیاری از علاقه مندان فوتبال که با خود خیال می کردند سرمربیگری کریمی در سپیدرود می تواند با ایجاد مشغله های ذهنی تازه جهت کریمی، او را حداقل از نزاع مستقیم با مسئولان فدراسیون فوتبال و امثالهم و حواشی اطراف آن دور کند، حضور دوباره کریمی در عرصه فوتبال نه تنها به آرام شدن اوضاع نینجامید بلکه موجب شد تا آتش اختلافات روزبه روز شعله ور تر شود و حالا دامن زدن به این اختلافات پای افراد زیادی را هم به ماجرا باز کرده هست. بدون شک حیات افرادی چون علی کریمی جهت هر جامعه ای غنیمت هست. چه جامعه فوتبال و چه هر جامعه دیگری که خواه ناخواه با اتفاقات پشت پرده و به موجب آن فسادهای متفاوت دست و پنجه نرم می کند.

وجود کریمی و کریمی ها به عنوان چهر ه های محبوبی که از پایگاه های اجتماعی قدرتمند برخوردارند نه تنها از سوی مردم که از سوی مسئولانی که نیاتی به غیر از نیات منفعت طلبانه در سر دارند نیز باید غنیمت شمرده شود. فارغ از موضوعاتی که امروز از زبان علی کریمی در نکوهش مدیریت حاکم بر فوتبال کشور عزیزمان ایران مطرح می شود، بی شک باید قدردان افرادی چون کریمی بود که حاضرند هزینه های زیادی را شخصا مجبور شوند تا پرده ها را کنار زده و چه جهت مردم و چه جهت مسئولان نظارتی، ریشه های فساد را آشکار سازند.

دست خودش نیست، عادت کرده است زمین و وقت را به هم بریزد و خواه ناخواه اهالی فوتبال را پای فعل و انفعالاتش میخکوب کند، چه آن وقت که در سال های جوانی کابوس مدافعان

اما در این بین با وجود ارزشمند بودن مسیر کلی ای که علی کریمی در پیش گرفته هست، نقدهای بسیاری نیز به زمانبندی طرح موضوعات، نحوه بیان بسیاری از انتقادات، شیوه استناد به منابع و… از سوی علی کریمی، وارد به نظر می رسد. علی کریمی درحال حاضر سرمربی تیم سپیدرود رشت هست. بی شک شخصیت حقیقی کریمی هزینه های مربوط به دست به یقه شدن با بسیاری از مدیران را پذیرفته است ولی هیچ تضمینی نیست که شخصیت حقوقی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود نیز با این عنوان کنار آمده باشد.

بی شک مدیران کلوب سپیدرود که کریمی را به عنوان سرمربی تیم ارزش گزینش کرده اند و همچنین هواداران پرشمار سپیدرود که بعد از سال ها رنگ لیگ برتر را دیده اند حاضر نیستند سپیدرود قربانی افشاگری های کریمی شود و تاوان سنگینی چون سقوط در آخر فصل را بعد بدهد. از لحاظ حرفه ای نیز کریمی بهتر از همه ما می داند که هنگامی که مسئولیت سرمربیگری در سپیدرود را پذیرفته هست، متعهد شده است است که تمام تلاش خود را معطوف موفقیت تیمش کند. تعهدی که ممکن است با هیاهوی ایجاد شده است تحت الشعاع قرار گیرد و موجب شود از لحاظ حرفه ای نیز واکنش‌ها کریمی به تایید نرسد.

سبک بیان بسیاری از انتقادات نیز از سوی علی کریمی، در شأن و شخصیت فردی که یکی از اسطوره های فوتبال کشور عزیزمان ایران به شمار می رود نیست. گرچه نزدیک بودن کریمی به مردم و به اصطلاح خاکی بودنش همواره یک امتیاز مثبت جهت او بوده است ولی استفاده از لحنی نه چندان محترمانه در انتقادات کریمی، در سایه خودمانی بودن زبان او پنهان نخواهد شد و آهسته آهسته چنین لحن و چنین شیوه بیانی از اعتبار کریمی خواهد کاست. ضمن اینکه در استناد علی کریمی به بعضی منابع نیز می توان ایراداتی از او گرفت.

, اندر حکایت جادوگری‌های مجازی جادوگر

او در کانال تلگرامی اش جهت تاختن به بعضی مدیران، بعضا به صحبت های دیگر افراد استناد می کند که هیچ تضمینی در صحت آن وجود ندارد و همین عنوان می تواند در آینده ای نزدیک جهت او دردسرهای گسترده حقوقی ایجاد کند. بی تردید در خاطر هرکس که در کشور عزیزمان ایران فوتبال را به خاطر قشنگی هایش دنبال می کند، سوای هرگونه علایق رنگی، علی کریمی شاخص های بسیاری جهت دوست داشته شدن دارد، مگر می توانیم فوتبال علی کریمی را دیده باشیم و حالا دلتنگ آن حجم از قشنگی در ساق های یک فوتبالیست نباشیم؟

مگر می توانیم رفتارهای انسانی علی کریمی در خارج از مستطیل سبز را رصد کرده باشیم و برایش در قامت یک پهلوان احترام قائل نباشیم؟ مگر می توانیم سکوت نکردن ها و تاب نیاوردن های او در قبال پرسشها فوتبال مان را به یاد بیاوریم و به آینده او در فوتبال مان اهمیتی ندهیم؟ علی کریمی بدون هیچ تردیدی یک هدیه الهی جهت فوتبال ماست، هدیه ای که آیندگان حسرت داشتنش را می خورند و ما هم عصرانش می خواهیم حالا حالاها از حضورش در فوتبال لذت ببریم، کاش حواس خودش هم به قلب هایی که هنوز برایش می تپد و فوتبال را بدون او نمی خواهد، زیاد باشد.

دست خودش نیست، عادت کرده است زمین و وقت را به هم بریزد و خواه ناخواه اهالی فوتبال را پای فعل و انفعالاتش میخکوب کند، چه آن وقت که در سال های جوانی کابوس مدافعان

روزنامه وقایع اتفاقیه

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | فوتبال | علی کریمی | فوتبالیست | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs