باکترى فعالیت آتشفشان آتشفشان کارخانه

باکترى: فعالیت آتشفشان آتشفشان کارخانه کوه تفتان استاندارد مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واگذاری پرسپولیس و استقلال در دستور کار واقع شده است است

وزیر ورزش و جوانان گفت: از قاعده کم کردن تصدی‌گری دولتی در ورزش در خصوص دو کلوب پرسپولیس و استقلال تبعیت می‌کنیم تا در همین دوره زمینه شخصی شدن و واگذاری آنها ف

واگذاری پرسپولیس و استقلال در دستور کار واقع شده است است

واگذاری پرسپولیس و استقلال در دستور کار قرار دارد

عبارات مهم : برنامه

وزیر ورزش و جوانان گفت: از قاعده کم کردن تصدی گری دولتی در ورزش در خصوص دو کلوب پرسپولیس و استقلال تبعیت می کنیم تا در همین دوره زمینه شخصی شدن و واگذاری آنها فراهم شود.

به گزارش ورزش سه و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در دیدار با اعضای فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی از حمایت ها، همراهی ها و پشتیبانی های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان تدوین و تصویب برنامه ششم توسعه کشور، بودجه سال 96 این وزارتخانه و رای اعتماد به کابینه دولت دوازدهم تقدیر کرد.

واگذاری پرسپولیس و استقلال در دستور کار واقع شده است است

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در جریان کامل پرسشها ورزش و حوزه جوانان قرار دارد، تاکید کرد: ورزش کشور با پرسشها جدی مواجه است ولی عزم وزارتخانه قطعاً حل پرسشها با توجه به استفاده بهینه از منابع موجود است.

سلطانی فر فعال کردن بخش خصوصی، رونق اقتصاد ورزش و استفاده از منابع دیگر دستگاه ها در حوزه ورزش و امور جوانان را که مورد تاکید نمایندگان هم واقع شده است است از جمله برنامه ها و رویکردهای این وزارتخانه عنوان کرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: از قاعده کم کردن تصدی‌گری دولتی در ورزش در خصوص دو کلوب پرسپولیس و استقلال تبعیت می‌کنیم تا در همین دوره زمینه شخصی شدن و واگذاری آنها ف

وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که با تصویب قانون اهداف، وظایف و اختیارات این وزارتخانه فصل جدیدی از فعالیت ها شروع شود. وی تصریح کرد: در کنار امکانات و سخت افزاری های که از آن برخوردار هستیم در زمینه نرم افزاری با مسئله جدی مواجه هستیم که تصویب قانون اهداف ، وظایف و اختیارات می تواند جهت حل این مهم ،قابل توجه باشد.

سلطانی فر با اشاره به عدم انتزاع حوزه جوانان از ورزش تاکید کرد: آنچه مسلم است فعلا ما مسول حوزه جوانان نیز هستیم که از اهمیت زیادی برخوردار است و تا آنجایی که می توانیم پرسشها جوانان را حل می کنیم.

وزیر ورزش و جوانان تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی را یکی از برنامه های مهم این وزارتخانه بیان کرد و با بیان اینکه یکی از پرسشها جدی جهت اتمام پروژه های نیمه تمام کمبود بودجه هست، گفت: تمام تلاش خود را به منظور تحقق وعده هایی که داده ایم به کار خواهیم بست.

واگذاری پرسپولیس و استقلال در دستور کار واقع شده است است

وی شخصی شدن دو کلوب پرطرفدار استقلال و پرسپولیس راکه از سوی نمایندگان مجلس مطرح شده است هست، مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: آنچه مسلم است به دنبال کم کردن تصدی گری دولتی در عرصه ورزش هستیم و در مورد این دو کلوب پر طرفدار نیز از این قاعده تبعیت می کنیم تا در همین دوره زمینه شخصی شدن و واگذاری پرسپولیس و استقلال فراهم شود.

وزیر ورزش و جوانان گفت: جهت تحقق شخصی شدن دو کلوب استقلال و پرسپولیس بررسی های مقدماتی انجام و بزودی کارها اجرایی شروع خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: از قاعده کم کردن تصدی‌گری دولتی در ورزش در خصوص دو کلوب پرسپولیس و استقلال تبعیت می‌کنیم تا در همین دوره زمینه شخصی شدن و واگذاری آنها ف

سلطانی فر عنوان قهرمانی تیم های ایرانی در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: وقت آن رسیده است که بعد از 23 سال تیم های ایرانی به عنوان قهرمانی دست یابند.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری با اشاره به اعتباری که از 27 صدم درصد از مالیات ارزش افزوده به ورزش و جوانان تعلق می گیرد، خاطرنشان ساخت: نمایندگان مجلس دهم 55 درصد از این اعتبار را که مبلغی بالغ بر 756 میلیارد تومان است به استان ها تخصیص داده شده است دادند که دستورالعمل آن هم از سوی وزارت ورزش و جوانان صادر شد و تا این لحظه آنچه به هیئت های ورزشی استان ها تخصیص داده شده است داده شده است است دو برابر سال گذشته بوده و تا آخر سال نیز معادل همین مقداربه هیت های ورزشی استان ها پرداخت خواهیم کرد .

واگذاری پرسپولیس و استقلال در دستور کار واقع شده است است

وی با بیان اینکه با توجه به این پرداخت های چند برابری به هیئت های استانی اوضاع آنها بسیار بهتر از گذشته شده است هست، تصریح کرد: با این شرایط انتظارات ما هم از آنها زیاد شده، به طوریکه جهت آنها در قالب استعدادیابی و توجه به ورزش مناطق متفاوت روستایی همچنین ورزش بانوان و ورزش معلولین هم برنامه مشخص ارائه داده ایم.

وزیر ورزش و جوانان در آخر این دیدار بار دیگر از حمایت و همراهی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نیکی یاد کرد و اظهار داشت: امیدوارم بار سنگین ورزش کشور را با کمک هم برداریم.

در این جلسه اعضای فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی نیز به بیان نظر ها و پرسشها ورزش و جوانان و همچنین پیشنهادات خود پرداختند.

رسیدگی به امور پارالمپیکی های ساکن در شهرستانها، پیگیری به اوضاع استقلال و پرسپولیس، اصلاح شرایط سالنهای ورزشی روستایی از محل 27 صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده،پیگیری مصوبات سفرهای استانی، تعیین وظیفه حوزه جوانان و توجه زیاد به امور بانوان و استفاده از ظرفیت این قشر در پست های مدیریتی از مهمترین مباحث مطروحه نمایندگان مردم بود که وزیر ورزش و جوانان به آنها پاسخ داد.

واژه های کلیدی: برنامه | جوانان | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | نمایندگان مجلس | مسعود سلطانی فر | وزارت ورزش و جوانان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs